Novice in obvestila

Priznanja najboljšim športnikom ŠC PET 2016-2017 (15.06.2017)

Predstavitev borilnih športov ni bila naključna, saj je naš dijak Patrik Divković letos osvojil naslov mladinskega svetovnega prvaka v taekwondoju, Lucijan Kobal pa je bil 3. na evropskem prvenstvu mlajših članov. Prav tako je Saša Aleksander Jovanović postal evropski prvak v karateju. 

PRIZNANJE ZA ODLIČNE DOSEŽKE NA PODROČJU ŠPORTA V ŠOLSKEM LETU 2016 / 2017 PREJMEJO:

NOGOMETNA EKIPA ŠC PET – DIJAKINJE - ZA 2. MESTO NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V POSTAVI:

1. URŠKA KEPA

2. ANA ČERNELIČ

3. SARAH LJUBIJANKIĆ

4. ISABELLA PLETERSKI

5. TJAŠA KAVŠAK

6. NIKA PINTARIČ

7. ADRIJANA MORI

8. ZALA VINDIŠAR

9. JASNA OSMANAGIĆ in

10. NINA EKIĆ

VODJA EKIPE: profesor IZTOK ŽIŽEK

NOGOMETNA EKIPA ŠC PET – DIJAKI – ZA 3. MESTO NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V POSTAVI:

1. NEJC BERZELAK

2. NIKOLA CVIJIĆ

3. AMIR BAŠIĆ

4. ALAN MURATAGIĆ

5. NEJC STRAJNAR

6. JAKA KUHAR

7. OLIVER KREGAR

8. SUAD PEHLIĆ

9. JOŠT URBANČIČ

VODJA EKIPE: profesor IZTOK ŽIŽEK

ODBOJKARSKA EKIPA ŠC PET – DIJAKI – ZA 3. MESTO NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V POSTAVI:

1. ŽIGA KUMER

2. BOR JESE ROTAR

3. MIHA GRAHEK

4. JAKOB KOMEL

5. ARMIN HAMZIĆ

6. JOŽEF VERDINEK

7. ADI MEŠIĆ

8. ŽAN PEKLAJ

9. TILEN POTOČNIK

VODJA EKIPE: profesor IZTOK ŽIŽEK

ARMIN HAMZIĆ SI JE PRIZNANJE ZASLUŽIL TUDI ZARADI 1. MESTA NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SKOKU V DALJINO! TILEN POTOČNIK PA ZA UVRSTITEV V POLFINALE MLADINSKEGA DRŽAVNEGA PRVENSTVA V TENISU!

PRIZNANJE PREJMEJO NOGOMETNI REPREZENTANTJE SLOVENIJE U17 IN U19 ZA ODLIČNE NASTOPE V KVALIFIKACIJAH ZA EVROPSKO PRVENSTVO, TO SO:

1. ALMIN KURTOVIĆ  

2. ŽAN TRONTELJ

3. DUŠAN STOJINOVIĆ 

4. ANEJ MREŽAR  

5. DARIO KOLOBARIĆ in

6. MATEVŽ TURKUŠ

PRIZNANJE PREJMEJO NOGOMETNI REPREZENTANTJE SRBIJE, ČRNE GORE IN MAKEDONIJE U17, TO SO:

1. RASTKO MARSENIĆ – REPREZENTANT ČRNE GORE

2. AMAR KOLASHINAC – REPREZENTANT MAKEDONIJE

3. ANDRIJA RADOVANOVIĆ – REPREZENTANT SRBIJE

ZA NAJBOLJŠI REZULTAT ŠPORTNO VZGOJNEGA KARTONA PO LETNIKU PREJMEJO PRIZNANJA:

· ZA 1. LETNIK: TAMARA JOŠIĆ 1. B     IN    TARIK NIKOLOVSKI 1. A

· ZA 2. LETNIK: PIA SARA ČERNE 2. B     IN    OLIVER KREGAR 2. D

· ZA 3. LETNIK: URŠKA KEPA 3. A     IN    JURIJ ŠPANJA 3. C

· ZA 4. LETNIK: TEJA GORJANC 4. B     IN     TIM OMAN 4. A

TAMARA JOŠIĆ SI JE PRIZNANJE ZASLUŽILA TUDI ZA NASLOV DRŽAVNE PRVAKINJE V ŠTAFETI 4 X 300 METROV.

PRIZNANJE ZA NASLOV DRŽAVNIH PRVAKOV V KOŠARKI PREJMEJO NASLEDNJI DIJAKI:

1. JAN BLATNIK – KADETSKI PRVAK Z UNION OLIMPIJO

2. ŽIGA SAMAR – KADETSKI PRVAK Z UNION OLIMPIJO

3. URBAN OMAN – MLADINSKI PRVAK Z HELIOS DOMŽALAMI ter

4. LEA DEBELJAK – KADETSKA PRVAKINJA S KOŠARKARSKIM KLUBOM GROSUPLJE

PRIZNANJE ZA NASLOV DRŽAVNIH PRVAKOV V ODBOJKI PREJMEJ DIJAK:

1. ŽIGA KUMER – MLADINSKI DRŽAVNI PRVAK

PRIZNANJE ZA NASLOV DRŽAVNIH PRVAKINJ V ROKOMETU PREJMEJO NASLEDNJE DIJAKINJE:

1. LUNA VONČINA – MLADINSKA PRVAKINJA S KRIMOM

2. MELISA JUŠIĆ – KADETSKA PRVAKINJA Z OLIMPIJO in

3. HANA BABAČA – KADETSKA PRVAKINJA Z OLIMPIJO

PRIZNANJE ZA 2. MESTO V DRŽAVNEM PRVENSTVU V HOKEJU NA LEDU PREJMETA:

1. VAL USNIK – HOKEJSKI KLUB OLIMPIJA in

2. TILEN KOSMAČ – PRAV TAKO HOKEJSKI KLUB OLIMPIJA

LUCIJA HRIBAR – DRŽAVNA MLADINSKA PRVAKINJA V GIMNASTIČNEM MNOGOBOJU TER UDELEŽENKA EVROPSKEGA PRVENSTVA IN SVETOVNEGA POKALA

DOMEN JANUŠIČ – ZA NASLOV DRŽAVNEGA PRVAKA V FORMAH IN V BORBAH TER ZA ODLIČNE REZULTATE NA MEDNARODNIH TURNIRJIH V TAEKWINDOJU – VERZIJA ITF.

MARTIN LAVRIČ – ZA ODLIČNE MEDNARODNE REZULTATE V CESTNEM KOLESARSTVU IN KRONOMETRU TER ZA UVRSTITEV V ČLANSKO REPREZENTANCO SLOVENIJE

MATIC BERGINC – ZA NASLOV DRŽAVNEGA PRVAKA V KATEGORIJI KOLESARJENJA BMX TER V KATEGORIJI 4 X FOUR CROSS.

TADEJ DEBEVC – ZA 2. MESTO V DRŽAVNEM PRVENSTVU V VATERPOLU IN ODLIČNE IGRE V MLADINSKI REPREZENTANCI SLOVENIJE.

TIMOTEJ MRŠIČ – KARATE – ZA NASLOV DRŽAVNEGA PRVAKA V KUMITEJU (PROSTE BORBE) IN GUIPPON KUMITE (DOGOVORJENE BORBE)

ANDREJ NESHKOSKI – KARATE – ZA 3. MESTO NA DRŽAVNEM PRVENSTVU MED KADETI V KATAH

URBAN INFOF – JUDO – ZA 3. MESTO NA DRŽAVNEM PRVENSTVU MED KADETI IN MLADINCI TER 2. MESTO NA ŠOLSKEM DRŽAVNEM PRVENSTVU V KATEGORIJI DO 55 KILOGRAMOV

DINO MANDIĆ – ZA NASLOV DRŽAVNEGA KADETSKEGA PRVAKA V BOKSU V KATEGORIJI DO 75 KILOGRAMOV

MAŠA ŠTRAKL – ZA ODLIČNE MEDNARODNE DOSEŽKE V SMUČARSKI DISCIPLINI TELEMARK

TINE HREN – GORSKI TEKI – ZA 2. MESTO V KONČNI RAZVRSTVI GORSKIH TEKOV V POKALU SLOVENIJE IN ZA KOPICO ODLIČNIH MEDNARODNIH UVRSTITEV

MATEVŽ FILIP KADUNC – ZA ODLIČNE NASTOPE V RUGBY REPREZENTANCI SLOVENIJE

LUCIJAN KOBAL – ZA ODLIČNO 3. MESTO NA EVROPSKEM PRVENSTVU ZA MLAJŠE ČLANE DO 21 LET. V OLIMPIJSKI DISCIPLINI TAEKWONDO – VERZIJA WTF

SAŠA ALEKSANDER JOVANOVIĆ – KARATE – ZA NASLOV EVROPSKEGA PRVAKA V FUKOGO TER NASLOV EVROPSKEGA PODPRVAKA V KATAH IN V BORBAH!

PATRIK DIVKOVIČ – ZA NASLOV MLADINSKEGA SVETOVNEGA PRVAKA V OLIMPIJSKI DISCIPLINI TAEKWONDO – VERZIJA WTF

 Fotogalerija