Spletno kazalo

Spletno kazalo
ŠOLSKI CENTER ZA PET
Osnovni podatki o centru
Predstavitev
Poslanstvo in vizija
Cilji
Zgodovina
Filmi
Organiziranost ŠC PET
Vodstvo šolskega centra
Organizacijske enote
Svet zavoda ŠC PET
Zapisniki
Spletne učilnice
Energetska izkaznica ŠC PET
Dokumenti
Javna naročila / Razpisi
Katalog informacij jz
Letni delovni načrti
Ostali dokumenti
Novice & obvestila
Koledar dogodkov
Dogodki
Donatorstvo ŠC PET varni hiši
TVU 2012
TVU 2011
TVU 2010
Projekti
Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2016
Center za informatiko INFOkab
EDUROAM
Logo ŠC PET
Pomoč uporabnikom
SREDNJA TEHNIŠKA IN STROKOVNA ŠOLA
program: TEHNIK ELEKTRONSKIH KOMUNIKACIJ
Program
Predmetnik
Urnik
1.letnik
2.letnik
3.letnik
4.letnik
Govorilne ure
program: EKONOMSKI TEHNIK
Program
Predmetnik
Urnik
1.letnik
2.letnik
3.letnik
4.letnik
Govorilne ure
Sekundarni meni
Kontakt
Kdo je kdo
Vodstvo šole
Šolska svetovalna služba
Profesorji
Kakovost
Komisija za kakovost
Vizija in poslanstvo STSŠ
Samoevalvacijska poročila spremljanja kakovosti
Obvestila
Nadomeščanja
Šolski koledar
PUD
Poklicna matura / PM
Dijaška skupnost STSŠ
Šolska pravila
Šolska prehrana
Dogodki
Maturantski ples 2011
GP Zvezda 2011
GP Zvezda 2010
Obvestila GP ZVEZDA 2010
Program GP ZVEZDA 2010
Sponzorji in donatorji
Rezultati GP ZVEZDA 2010
Lokacija GP ZVEZDA 2010
Bilten
Turistična tržnica 2012
Turistična tržnica 2011
Turistična tržnica 2010
Projektni teden
FABULA 2010
Svet staršev
Raziskovalne naloge
Predstavitev
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
Podelitev priznanj 2010/2011
2009/2010
Interesne dejavnosti
Tednik ŠC PET
Fotogalerija
Projekti
Partnerstvo sever - jug (Inovacijski projekt)
Projekt CMEPIUS LdV Mobilnost
Projekt COMENIUS šolsko partnerstvo
Projekt MEP
Projekt Ja - Ye
Program MEPI
Projekt mobilnost dijaki Give me five 2013!
Ekošola
Šolski sklad
Dokumenti
Zapisniki sej
Bližnjice
IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH
Tehnik elektronskih komunikacij
Program
Predmetnik
Predavatelji
Urnik
Izpiti
Poklicna matura
Ekonomski tehnik
Program
Predmetnik
Predavatelji
Urnik
Izpiti
Poklicna matura
Elektrikar
Program
Predmetnik
Predavatelji
Izpiti
Zaključni izpit
Administrator
Program
Predmetnik
Predavatelji
Izpiti
Zaključni izpit
Nacionalne poklicne kvalifikacije
Teletržnik
Osvetljevalec
Oblikovalec osvetljave
Delovni inštruktor
Sekundarni meni
Referat
Obvestila
Vizija in strategija
Kdo je kdo
Vodja izobraževanja odraslih
Referat
Predavatelji
Urniki
Projekti
TVU - Teden vseživljenskega učenja
Mednarodno sodelovanje
Kontakt
Kakovost
Komisija za kakovost
Poročila
Listina kakovosti
Obrazci
Seminarji in tečaji
Bližnjice
Usposabljanje za življensko uspešnost
Računalnikar
HEADER
Spletne učilnice
Kakovost
Dokumenti
Kontakt
FOOTER
Spletno kazalo
Pravno obvestilo
O avtorjih in skrbnikih
Bližnjice
Šport
Športni oddelki
Šolska športna tekmovanja
Atletika
Golf
Gorsko kolesarjenje
Košarka
Kros
Namizni tenis
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Plavanje
Rokomet
Smučanje
Streljanje
Tenis
Podelitve priznanj
Arhiv
Aktiv športne vzgoje
Najuspešnejši športniki
Fotogalerija
Arhiv
Knjižnica
Delovni čas in kontakt
Dejavnosti
Gradivo/člani
Iskanje gradiva
Učbeniki
Učbeniški sklad
VSŠ
IO
Navodila za raziskovalne naloge
Gradiva za učitelje
Knjižne novosti
Priporočilni seznam mladinske književnosti
Obvestila
Povezave
_