SREDNJA TEHNIČNA ŠOLA ZA TELEKOMUNIKACIJE
SREDNJA STROKOVNA EKONOMSKA ŠOLA
 
TELEKOMUNIKACIJE
EKONOMIJA
ENOTA ZA IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH
 
 

RSS

Urnik CCNA


NAČRT IZVAJANJA IZOBRAŽEVANJA ZA CCNA (M1 - M4) za študijsko leto 2017/18 
(zadnja sprememba, 16. 8. 2017) 

Izvajanja modulov bo potekalo v ŠC PET, predavalnica (P14 - LAB):


M-1 (začetni), 1. 3. 2018 ob 16.15
M-2 (nadaljevalni), 13. 10. 2017 ob 12.40 
M-3 (nadaljevalni), 12. 10. 2017 ob 16.15   
M-4 (nadaljevalni), marec 2018 (predvideno)  

Urnik izvajanja modulov - ure  
(7-10 ...... šolske ure od 12.40 do 16.00)
(11-14 ..... šolske ure od 16.15 do 19.30) 

PON

ura

SRE

ura

ČET

ura

PET

ura

Datum

Datum

Datum

16.15

Datum

12.40

16.15

02.10

04.10

05.10

06.10

09.10

11.10

12.10

M3

13.10

M2

16.10

18.10

19.10

M3

20.10

M2

23.10

25.10

26.10

M3

27.10

M2

30.10

01.11

02.11

03.11

06.11

08.11

09.11

M3

11.11

M2

13.11

15.11

16.11

M3

17.11

M2

20.11

22.11

23.11

M3

24.11

M2

27.11

29.11

30.11

M3

01.12

M2

04.12

06.12

07.12

M3

08.12

M2

11.12

13.12

14.12

M3

15.12

M2

18.12

20.12

21.12

M3

22.12

M2

25.12

27.12

28.12

29.12

01.01

03.01

04.01

M3

05.01

M2

08.01

10.01

11.01

M3

12.01

M2

15.01

17.01

18.01

M3

19.01

M2

22.01

24.01

25.01

M3

26.01

M2

29.01

31.01

01.02

M3

02.02

M2

05.02

07.02

08.02

09.02

12.02

14.02

15.02

M3

16.02

M2

19.02

21.02

22.02

23.02

26.02

28.02

01.03

M1

02.03

05.03

07.03

08.03

M1

09.03

12.03

14.03

15.03

M1

16.03

19.03

21.03

22.03

M1

23.03

26.03

28.03

29.03

M1

30.03

02.04

04.04

05.04

M1

06.04

09.04

11.04

12.04

M1

13.04

16.04

18.04

19.04

M1

20.04

23.04

25.04

26.04

M1

27.04

30.04

02.05

03.05

04.05

07.05

09.05

10.05

M1

11.05

14.05

16.05

17.05

M1

18.05

21.05

23.05

24.05

M1

25.05

28.05

30.05

31.05

M1

01.06

04.06

06.06

07.06

M1

08.06

11.06

13.06

14.06

M1

15.06

18.06

20.06

21.06

M1

22.06

25.06

27.06

28.06

29.06

M1

Jurca

1. vpisani v 1. letnik + ostali

M2

Avsec

nadaljevalni (min 10 prijavljenih)

M3

Jurca

nadaljevalni  (min 10 prijavljenih)