SREDNJA TEHNIČNA ŠOLA ZA TELEKOMUNIKACIJE
SREDNJA STROKOVNA EKONOMSKA ŠOLA
 
TELEKOMUNIKACIJE
EKONOMIJA
ENOTA ZA IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH
 
 

RSS

1. letnik (redni)


Iskalnik po rezultatih izpitov:
Datum Predmet Profesor Priloga
13.09.2017 PMS (rezultati izpita z dne 6.9.2017) Rupret, Hernaus Berlec datoteka
12.09.2017 EKN (rezultati izpita z dne 11.9.2017) Nataša Novak Ipavec datoteka
07.07.2017 EKN (rezultati izpita z dne 5.7.2017) Nataša Novak Ipavec datoteka
05.07.2017 PMS (rezultati izpita z dne 28.6.2017) Hernaus Berlec, Rupret datoteka
18.06.2017 POK (rezultati izpita z dne 6.6.2017) Vesna Petričevič datoteka
14.06.2017 EKN (rezultati izpita z dne 13.6.2017) Nataša Novak Ipavec datoteka
14.06.2017 PMS (rezultati izpita z dne 9.6.2017) Hernaus Berlec/Rupret datoteka
26.05.2017 EKN (rezultati izpita z dne 23.5.2017) Nataša Novak Ipavec datoteka
21.05.2017 PMS (rezultati izpita z dne 17.5.2017) Berlec Hernaus, Rupret datoteka
15.05.2017 PTJ-ang. (rezultati pisnega dela izpita z dne 12.5.2017) Urška Vidmar datoteka
03.05.2017 PMS (rezultati 2. delnega izpita z dne 26.4.2017 in končne ocene, skupina A) Hernaus Berlec, Rupret datoteka
03.05.2017 PMS (rezultati 2. delnega izpita z dne 26.4.2017 in končne ocene, skupina B) Hernaus Berlec, Rupret datoteka
26.04.2017 EKN (rezultati 2.delnega izpita B z dne 25.4.2017) Nataša Novak Ipavec datoteka
26.04.2017 EKN (rezultati 2.delnega izpita A z dne 25.4.2017) Nataša Novak Ipavec datoteka
10.04.2017 POK (rezultati izpita z dne 4.4.2017) Vesna Petričevič datoteka
13.02.2017 EKN (rezultati 1.delnega izpita z dne 7.2.2017, skupina B) Nataša Novak Ipavec datoteka
13.02.2017 EKN (rezultati 1.delnega izpita z dne 7.2.2017, skupina A) Nataša Novak Ipavec datoteka
27.01.2017 OMP (rezultati 1.delnega izpita z dne 23.1.2017) Darko Rupret datoteka
22.12.2016 PMS (rezultati delnega izpita, skupina A z dne 20.12.2016) Darko Rupret datoteka
22.12.2016 PMS (rezultati delnega izpita, skupina B z dne 20.12.2016) Darko Rupret datoteka
[<<]    1    2    3    4  ...  [>]  [>>]